Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Odmítám být užitečným idiotem

20. 09. 2014 20:30:00
„Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých a demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů a cizinci budou chtít práva občanů, a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.“ Napsal Sókratés, učitel Platóna víc jak 400 let před naším letopočtem.

Již otevřeně se mluví a píše o faktu, že jsme na prahu další velké války. Lidstvo jí umožní, pokud budeme opravdu ve stadiu, kdy zločinci ovládli (opět) veřejné funkce.

Po pádu malajsijského letadla nad Ukrajinou jsem napsal a 29.8.2014 pověsil na svoji fb stránku tento text:

„Zdá se víc než jasné, že tvrdé sankce, které byly vyhlášeny s ohledem na sestřelení civilního letadla s téměř 300 mrtvými, způsobila úmyslně UA armáda. Modus operandi - rukopis - CIA se nedá zapřít. Do Pentagonu také letadlo nenarazilo a propaganda to stále tvrdí. Pád dvojčat a zejména třetí budovy jsou otázky, které kladou dodnes pozůstalí po obětech, nikdo jim neodpovídá. USA mají na UA své poradce. Z toho mi vyplývá, že někdo v pozadí chce válku za každou cenu, jako potřebovali válku proti terorismu, která již je vyčerpaná. Proto muselo spadnout letadlo, aby byl důvod.
Ten někdo nás na ni připravuje propagandou, a formulováním všeho zla do RF, kterou staví do role agresora. Nepochybuji o tom, že východ Ukrajiny podporu svých bratrů, chápejte rodin z ještě většího východu, dostává. Ty západní Ukrajince zase podporujeme my. Ukrajinský vtip, že dvě mocnosti vedou mezi sebou válku do posledního Ukrajince není moc vtipný. Neptáme se, proč nebyly zveřejněny záznamy řídícího letového provozu při jeho komunikaci s piloty, neslyšeli jsme zvuk z černých skříněk. Malajsie již prohlásila, že letadlo jim sestřelila ukrajinská stíhačka a mám informaci, že to potvrdila i laboratoř, která zkoumala fragmenty trosek. Průběžné výsledky jsou však dohodou 4 států (mimochodem jeden z nich je hlavní podezřelý) utajeny. A přitom jde o závažný případ, který je důvodem sankcí a další eskalace konfliktu.
Poslat armádu na vlastní občany, používat dělostřelectvo, tanky a raketomety, balistické střely a to vše bez vyhlášení válečného stavu (proti vlastnímu lidu to ani nejde) je na mezinárodní soud. Je to válečný zločin. Na UA vládnou fašisté. Pusťte si kterékoliv video s Ljaškem, poslancem, který vládne tvrdou rukou a právo ho příliš nezajímá. Kdyby autonomní republika Krym neuzavřela hranice a nehlasovala o samostatnosti, dělo se tam dnes totéž co v Oděse a dnes na východě. Ještě, že ty vypatlané hlavy nemají z dob minulých atomové zbraně. Jak řekla Tymošenková, hodíme na Rusáky atomovku, jen mi zatrnulo.
Sankce jsou humorné. Bude vyžadována platba za ropu a plyn v rublech, krytých zlatem. Kde je máme vzít? Tady je seznam co si od vás za ty ruble chceme koupit. A bude vymalováno. To se dá do budoucna čekat. A v tom je zřejmě jádro problému a důvod války. Smlouva řady států v čele s RF a Čínou, které už nechtějí obchodovat v dolarech bude velké vychýlení rovnováhy. A pak si položte otázku. Známe zásoby ropy? Myslím opravdu relevantní a nevymyšlené? A kde jsou ta zbytková naleziště?
Je mi smutno. Prožil jsem celý život v míru a jsem za to vděčen. Chtěl bych, aby stejný klidný život mohly prožít i mé děti.Dnes je však podobná situace jak před první válkou. Nikdo ji nechtěl a stejně vypukla.“

Byl jsem téměř všemi médii prohlášen za konspirátora a buď zcela otevřeně, nebo nenápadně ironickými otázkami zesměšňován. Světe div se. Reakce diváků a čtenářů byly z 90% kladné, přestože snaha o dehonestaci byla očividná. Redaktoři nebyli schopni zachovat neutralitu a s hrůzou jsem zjistil, že vůbec neznají dokumenty, které k problematice 911 byly natočeny a veřejnosti na západě i puštěny. U nás jsme si museli vše pracně najít na internetu, titulky do videí vsadili zadarmo obětavci.

Pro paní Drtinovou z Aktuálně.cz, pro paní Helenu Šulcovou z Radiožurnálu a další již nejmenované nicky v médiích, které upadají se sledovaností, protože jejich zprávy již nelze sledovat bez údivu a znechucení, uvádím dokumenty, které je třeba vidět. Mluví na nich ti, kterým jsem měl plivnout také do tváře – pozůstalí po obětech, rodiče, děti a také jejich kolegové, kamarádi. Mají stejné otázky jako dnes my. Jaké tedy plivnutí, to oni plivají sami sobě do tváře? Přemýšlivý jedinec dospěje do stadia, kdy si říká – není oficiální zpráva o 911 konspirační teorie? Otázek je mnoho, velmi mnoho.

Pravda o 911 – Demolice

Tento dokument byl natočen v roce 2006, tedy 5 let po „akci“. Používá mnoho autentických záběrů a rozhovorů s lidmi přímo ten den. Pamatuji se, že jsem také v roce 2001 koukal s otevřenou pusou na přímý přenos pádu dvojčat. Tenkrát jsem ještě věřil. Po shlédnutí tohoto dokumentu jsem poprvé začal pochybovat.

Pravda o 911 – Jeden velký podvrh (2007)

Rok poté vzniklo toto video. Je tady velmi podrobně rozebrána destrukce Pentagonu. Paní Drtinová v tv a paní Šulcová v rozhlase mě v rozhovoru kladly ironizující otázky. Oběma doporučuji se na toto video podívat. Nemusíte být vyšetřovatel a technik, abyste v případě nárazu do Pentagonu nepřijali závěr – tohle se jim nepovedlo, tady to přehnali.

Pravda a tisk

Pokud se dopracujete až tomuto videu, položíte si otázku, kterou si kladou autoři: Je možné, aby nejmocnější stát světa měl takového eee za prezidenta? A znovu připomínám operaci Northwoods http://cs.wikipedia.org/wiki/Operace_Northwoods. Tady vznikla myšlenka již v roce 1962 !!!

A stále dokola je třeba pokládat otázku. Proč nám tyto dokumenty, nikoliv konspirační teorie, ale ryzí dokumenty ve veřejnoprávní televizi nebyl schopen nikdo odvysílat.

Válka, kterou nevidíte

Poslední dokument není pro slabé povahy. Kladu po jeho zhlédnutí otázku: Necítíte se páni novináři býti spolupachateli a užitečnými idioty?

Jsem hrdý na kolegy poslance, kteří tento týden hlasovali ve Sněmovně s rozvahou o konfliktu na Ukrajině. Uklidňuje mě zjištění, že jsem členem strany, kde lidé přemýšlejí a že nejsme sami.

Na doplnění pár odkazů. Kdo hledá a je jazykově vybaven najde na netu mnoho dalšího.

https://www.youtube.com/watch?v=Y5TEd1Yy3es#t=880 Architekti podali vědecké důkazy o řízené demolici.

http://pilotsfor911truth.org/index.html

Konspirátor Huml: Nevidím ruskou invazi na UA https://www.youtube.com/watch?v=NxZP0_k_kUM

Autor: Stanislav Huml | sobota 20.9.2014 20:30 | karma článku: 37.63 | přečteno: 6150x

Další články blogera

Stanislav Huml

Kalašnikov volby nevyhrává

Je to trochu jinak, než píší média, jako ostatně vždy, a prezident odpovídal obecně, dokonce o sobě. A byl to evidentně vtip. Trochu jednodušší, ale stále jen vtip.

26.1.2016 v 22:49 | Karma článku: 41.59 | Přečteno: 2143 | Diskuse

Stanislav Huml

Jde o bezpečnost nebo o prachy?

Nášivky s reflexními prvky byly shledány účinnějšími než aktivní osvětlení. A věta "Cestující, který ve vozidle stojí, přidržuje se za jízdy zařízení vozidla k tomu určených," byla shledána dostatečnou.

9.12.2015 v 21:29 | Karma článku: 25.19 | Přečteno: 1321 | Diskuse

Stanislav Huml

Nacista nebo vlastenec? Imigrace a islám.

Hledám svůj vlastní postoj a snažím se pochopit i všechny kolem sebe.Proč ten strach, a je reálný? Jak z toho ven a je ještě čas? Je nějaké východisko? Nemlžím a snažím se nalézt pravdu v historii. Budu teď hodně otevřený.

8.11.2015 v 23:43 | Karma článku: 46.23 | Přečteno: 8046 | Diskuse

Stanislav Huml

Bartuška to tak nemyslel, tvrdil Klvaňa v pořadu Máte slovo.

Schvalování masových vražd v Oděse to prý rozhodně není, nic takového bartuškův výrok neobsahuje. Tvrdili pánové Klvaňa a Vondra. Nu pojďme si jej podrobněji rozebrat. Důkaz je ve výroku samém a nejen v něm.

1.5.2015 v 1:05 | Karma článku: 44.77 | Přečteno: 7653 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Tomáš Flaška

Smlouva Andreje Babiše s občany České republiky

Přistála nám ve schránce. Číst jsem to nechtěl. Toto obvykle dáváme do sběru a od některých stran dokonce urychleně, tentokrát to dopadlo jinak.

19.10.2017 v 10:21 | Karma článku: 19.72 | Přečteno: 372 | Diskuse

Radka Kielbergerová

Nerozhodnutým voličům doporučujeme návštěvu volebního Nepořádku

To je samé nabízení - veskrze neprofesionálního ražení, hra na sliby, které si v závěru stejně zaplatíte. U nás se platí dopředu a ať se vydáte do jakékoliv volební místnosti, za svoje peníze dostanete, co si budete přát...

19.10.2017 v 9:48 | Karma článku: 10.70 | Přečteno: 328 | Diskuse

Petr Kopáček

Jak si vybrat svou stranu- devatero praktických rad

Slyším to ze všech stran okolo mě. Nevím vůbec, koho budu volit, rozhodnu se na poslední chvíli. Nabízím zde proto několik kritérií, které by vám mohly pomoci v orientaci.

19.10.2017 v 9:47 | Karma článku: 3.91 | Přečteno: 151 | Diskuse

Oldřich Šrámek

Vítají muslimy, vyprázdnili pivnice, zavedli EET - co bude dál?

Strany současné vládní koalice toto vše dokázaly, proto je nebudu volit. Jejich zástupci totiž v EU doslova prosí o příděl jinověrců, pivnice se postupně všechny zruší a soukromníci si budou muset zaměstnat další úředníky.

19.10.2017 v 9:25 | Karma článku: 28.11 | Přečteno: 972 | Diskuse

Karel Stýblo

Má volič na výběr?

Moje schopnost tolerance se přiblížila nule. Průzkumy veřejného mínění se nejen mýlí, ale volby specificky manipulují. Nebýt předplacených průzkumů, ubylo by nerozhodných voličů a kýblů vylévané špíny.

19.10.2017 v 8:43 | Karma článku: 6.92 | Přečteno: 189 | Diskuse
Počet článků 103 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4027
Poslanec, hájící zájmy občanů.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.